Informace - Školní družina a Školní klub

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
ředitelství školy upozorňuje, že kapacita školní družiny je 90 míst, od 1. 9. 2022 bude nově zřízené 3. oddělení ŠD. Do 1. 9. 2022 jsou rezervována místa žákům první třídy. Zbývající místa budou obsazena žáky budoucího 2. - 5. ročníku podle pořadí přijetí přihlášky.

Pokud máte zájem o umístění vašeho dítěte ve školní družině, školním klubu v příštím školním roce, doneste přihlášku vedoucí vychovatelce R. Zetkové, nejpozději však do pondělí 30. 5. 2022 Přihláška bude zaevidována a bude jí přiděleno pořadové číslo. Nezapomeňte přihlášku řádně vyplnit a vyznačit, zda máte zájem o ranní družinu.

Pro žáky 2. stupně bude otevřen školní klub.

Od 1. 9. 2022 jsou stanoveny poplatky za školní družinu 1 500 Kč (školní rok).

Za školní klub 500 Kč (školní rok).

Ředitelství školy

Datum vložení: 4. 5. 2022 8:14