Výdej, odhlášení

Výdej obědů pro žáky a zaměstnance školy

• 11:30 – 13:30, v případě náhlého onemocnění žáka, lze 1. den nemoci oběd odebrat do nerezových jídlonosičů.

Výdej obědů pro cizí strávníky do jídlo nosičů

• 11:00 – 11:30
    (po této době bude z bezpečnostních důvodů hlavní vstup do jídelny uzavřen)

Odhlášení obědů

• do 13:00 hodin den předem
  • Při odhlašování nebo přihlašování obědů mailem jidelna@zslesna.cz si nastavte ve své poště „Potvrdit převzetí“.

Cena stravného

• Strávníci  (7 až 10 let) – 27 Kč