Členové a kontakty

Školní poradenské pracoviště poskytuje poradenské a konzultační služby žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům. Činnost ŠPP zajišťuje výchovný poradce, školní metodik prevence a speciální pedagog.

Vedoucí školního poradenského pracoviště

Mgr. Renata Pernická - speciální pedagog

Členové školního poradenského pracoviště:

Mgr. Marta Komendová – výchovný poradce

• E-mail: komendova@zslesna.cz
  • Konzultační hodiny: úterý 9:30 – 10:15, čtvrtek 10:30 – 11:15, po domluvě kdykoli

Mgr. Martina Hoferková – školní metodik prevence

• E-mail: hoferkova@zslesna.cz
  • Konzultační hodiny: čtvrtek 10:30 – 11:15, po domluvě kdykoli

Školní poradenské pracoviště (ŠPP)

dnes, neděle 26. 6. 2022
jasno 28 °C 15 °C