Milí čtenáři,
ať už hledáte materiály k referátu, povinnou četbu do svých čtenářských deníků nebo se chcete pouze vydat do světa fantazie a strávit několik chvil s vašimi oblíbenými literárními hrdiny, školní knihovna je tím pravým místem pro vás. Najdete zde knihy starší i novější, klasické i moderní, strašidelné i romantické, oddychové i dobrodružné, zkrátka od všeho trochu. Knižní fond se navíc pravidelně obnovuje. Už spisovatel G. R. R. Martin říkával, že čtenář prožije tisíce životů, kdežto ten, kdo nečte, prožije pouze jediný. Proto neváhejte a staňte se i vy našimi pravidelnými návštěvníky.
Vypůjčit knihy nebo si o nich popovídat můžete vždy ve středu od 13:00 do 14:00 hodin.

Těšíme se na vás
Mgr. Irena Chytilová a Mgr. Božena Štachová